Vēlamās preces: Pavisam preces : 0
Par summu : 0 Ls
Meklēt
preču Kategorijas
Ražotājs
Informācija

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas
Kāpēc automātiskās zivju barotavas?
  

Pirmkārt, tās ekonomēs Jūsu laiku!

 

Iet katru dienu barot zivis ir skaisti, taču jau drīz šī nodarbe pārvēršas apnicīgā pienākumā. Automātiskajai barotavai nav garastāvokļa, tāpat nav tādu laika apstākļu, kas varētu ietekmēt barotavas vēlmi  strādāt. Atkarībā no modeļa, barotavas tilpnē var ievietot no 30 līdz 120 kg barības. Vienas baterijas darbības laiks nodrošina darbību līdz 60 dienām, apvienojot to ar saules  gaismas lādētāju bateriju darbības laiku var pagarināt līdz 180 dienām. Iespējams automātisko dispenseru pievienot Jūsu izveidotajai tilpnei, tādejādi to pielietojums neaprobežojas vienīgi ar rūpnīcas piedāvājumu. Tātad, Jūs variet reizi mēnesī apmeklēt zivju dīķi, lai papildinātu barotavu, bet pārējo laiku veltīt makšķerēšanai, vai vienkārši nedarīt neko!

 

Otrkārt, Jūs ekonomējiet barību un izmantojiet to maksimāli efektīvi!

 

Ja pieņemam, ka dienā Jūs vienā reizē izbarojiet 0,8 -1 kg barības, tad parasti šo barību izber ar sauju vai kādu kausu. Barība ātri nosēžas uz grunts. Daļa zivju labāk barību ēd aktīvi peldot. Ja barība nosēžas uz grunts ta var iet bojā, radot nevēlamu blakusefektu - atkarībā no sava sastāva rūgst vai saskābst. Šāds rezultāts var negatīvi ietekmēt zivju veselību! Izmantojot šo pašu barības daudzumu barotavās, Jūs ieprogrammējiet barotavu dalīt to nelielās porcijās ar vairākiem intervāliem. Barība tiek izbērta lielā rādiusā (līdzīgi kā sējot graudus), tādejādi pie tās tiek ne tikai agresīvākās zivis. Izberot mazas porcijas biežāk iespēja, ka tā nosēdīsies uz grunts, ir minimāla. Ja lietojiet peldošo barību ekonomija ir līdzīga, kā ar grimstošo, barība tiek bērta mazākās devās biežāk, tādējādi samazina iespēju tai aizpeldēt uz dīķa malu un tikt izskalotai krastā, mazākas porcijas tiks izlietotas pilnībā!

 

   

Šie risinājumi pielietojami gan lieliem zivju audzētājiem, gan mazam piemājas dīķim. Jūs būsiet pārsteigts par tās efektivitāti un, apmeklējot dīķi, ņemiet līdzi tikai makšķeri!